FORGOT YOUR DETAILS?

Oferta! -23%

Swing Miura RS

2.918,00

El MIURA RS és, en essència, un elegant parapent de 48 calaixos de de la categoria EN B “baixa”, però es transforma en un parapent de categoria EN A quan es vulgui amb pocs passos. Tu decideixes la categoria del teu parapent sabent que la pots canviar en qualsevol moment!

Neteja
SKU: N/A Categories: , Etiquetes: , , , , ,

Detalls

Swing Miura RS

Un parapent, 2 classes

El millor parapent és que millor s’adapta a un pilot en particular. Desenvolupem el MIURA RS per a pilots ambiciosos que busquen una vela amb excel·lents propietats en vol tèrmic i que el puguin utilitzar durant varis anys per a perfeccionar la seva tècnica.

El MIURA RS és, en essència, un elegant parapent de 48 calaixos de de la categoria EN B “baixa”, però es transforma en un parapent de categoria EN A quan es vulgui amb pocs passos. Tu decideixes la categoria del teu parapent sabent que la pots canviar en qualsevol moment!

  • El limitador de velocitat combina les categories EN A i EN B en un sol parapent
  • Pilotatge equilibrat i bones característiques de pujada amb tèrmica
  • RAST per millorar control i comoditat

El repte a l’hora de desenvolupar el MIURA RS va ser crear un parapent per a principiants ambiciosos amb prou prestacions per a volar amb tèrmica i fer vols de cross, però mantenint les sensacions, seguretat i confort propi d’una vela intermitja baixa. Tan aviat com vam provar els primers prototips, vam ser conscients de que la MIURA RS era més que una vela intermitja bàsica ordinària. El rendiment i tacte revelen els gens de la categoria EN B però amb ús moderat de l’accelerador, el seu comportament en termes de seguretat passiva és el propi d’una vela d’iniciació de categoria EN A. Per aquesta raó vam decidir de certificar la MIURA RS 2 vegades: Primer com a vela EN A vàlida per a l’aprenentatge i, en segon lloc, com a intermitja bàsica, beneficiant-se del recorregut extra d’accelerador. Això és possible muntant o desmuntant el limitador de l’accelerador. El mateix pilot pot fer la operació en qüestió de segons. Si et decideixes per la MIURA RS, no cal decidir per una o altra categoria!

Qui hauria de volar la MIURA RS?

Els pilots principiants ambiciosos que vulguin el rendiment i pilotatge d’una vela intermitja durant el seu aprenentatge, però que vulguin mantenir la seguretat passiva d’una vela EN A, de seguida es trobaran còmodes amb la MIURA RS. L’esmorteïment equilibrat i el sistema RAST optimitzat et donaran la confiança per a pujar ben amunt, inclús en condicions turbulentes. Abans de pujar, la seva facilitat a l’envol et donarà la confiança per a transportar-te a l’aire amb facilitat. Això vol dir que la MIURA RS és ideal com a primera vela “resistent al futur”. Els pilots que vinguin d’una categoria superior i aquells que no volen massa sovint també apreciaran el rendiment accessible de la vela.

Amb 48 calaixos i l’eficient accelerador, ofereix una capacitat de pujar i un planeig excepcional per la seva categoria i seguirà provocant un somriure amb el pas dels anys. També hem refinat el seu pilotatge per què mantinguis sempre el control, inclús amb les tèrmiques més fortes. I si les condicions es tornen més dures, el sistema RAST t’ajudarà a mantenir la pressió de la vela.

Limitador de l’accelerador

Swing Miura RS

Amb uns pocs passos es pot limitar el recorregut de l’accelerador per transformar la MIURA RS en un vela EN A apta per a principiants. Quan s’ha completat la formació és fàcil treure el limitador i gaudir del rendiment d’una vela EN B.

RAST

Swing Miura RS

 

El ja ben provat sistema RAST forma part de l’estructura interna de la MIURA RS. Proporciona a la MIURA RS estabilitat i control addicionals, així com és el responsable d’un comportament únic a l’envol i durant el vol. El sistema patentat de partició de l’interior amb les seves vàlvules ajuden a prevenir grans plegades i deformacions, reduint així el risc de reaccions incontrolades.

Característiques tècniques

Miura RSXS*SSMMLLXL
Homologació LTFEN A (PDF)

EN B (PDF)
EN A (PDF)

EN B (PDF)
EN A (PDF)

EN B (PDF)
EN A (PDF)

EN B (PDF)
EN A (PDF)
Homologació ENB (A)B (A)B(A)B (A)B (A)A
Certificat homologació DGACPDFPDFPDFPDFPDF
Rang de pesos homologat (kg) mín/màx55-7570-9080-10090-110105-125115-145
Rang de pesos recomanat60-7575-9088-10098-110108-125120-135
Calaixos484848484848
Superfície (m²)22,024,42627,530,934,0
Àrea projectada (m²)19,221,422,724,027,029,7
Envergadura (m)10,611,211,611,912,613,2
Envergadura projectada (m)8,69,19,49,710,310,8
Allargament5,155,155,155,155,155,15
Allargament projectat3,93,93,93,93,93,9
Pes (kg)4,34,64,85,15,56,0
Tassa mínima de caiguda (m/s)1,01.01.01.01.01,0
Velocitat màxima (km/h)**50 (46) ±250 (46) ±250 (46) ±250 (46) ±250 (46) ±250±2
Velocitat mans lliures (km/h)**38 ±138 ±138 ±138 ±138 ±138 ±1

* en procés
** Les dades de rendiment depenen de la càrrega alar, les condicions atmosfèriques i de la cadira feta servir, així com de la posició del pilot

Materials

BezeichnungBestell Nr.WerkstoffAbmessungOberflächeHersteller
Fangleinen (Stamm)7343-230/ -190Tecnoraø 1,7mm/ 1,5mmummanteltEdelrid
Fangleinen (1.Gabel)7343-140Tecnoraø 1,3mmummanteltEdelrid
Fangleinen (2.Gabel)DSL 070Dyneemaø 0,9mmunummanteltLiros
Tuch Obersegel9017 E25 / STA 15Nylon38 g/m² – 31g/m²beschichtetPorcher Sport / Techfiber Services, Inc Japan
Tuch UntersegelSTA 15Nylon31 g/m²beschichtetTechfiber Services, Inc Japan
Tuch ProfileWT 2042Nylon32 g/m²beschichtetTechtex
Gurtband12mm BLKAramid / Polyester12 mm / 2 mmCousin
ProfilverstärkungSupport rodNitinol / Nylonø 1,0 mm / 0,8mm, tubecoverTechtex
BremsleinenDFSL 200 / DSL 70Dyneemaø 2,0 / 0,9 mmummanteltLiros

Informació addicional

Pes7 kg
Dimensions70 × 40 × 20 cm
Talla

XS, S, SM, ML, L, XL

Color

DREAM, SKY BLUE, FLAME, TANGERINE

Ressenyes

Encara no hi ha ressenyes.

Només els clients que han comprat el producte i s'han identificat poden deixar un comentari.

També us recomanem…

TOP