FORGOT YOUR DETAILS?

Advance Sigma 10

3.520,003.820,00

Advance Sigma 10 representa innovació i avantguarda tant en disseny com en la tecnologia que incorpora, es senzillament la vela de cross country definitva!

Neteja
SKU: N/A Categoria: Etiquetes: , , , ,

Detalls

Advance Sigma 10

SIGMA 102123252729
Superficie planam22122.924.526.428.4
Superficie projectadam21819.62122.624.3
Rang de pes idealkg65 – 7575 – 8585 – 9797 – 110110 – 125
Rang de pes homologatkg60 – 7770 – 8880 – 10092 – 114105 – 128
Pes de la velakg4.454.754.855.155.45
Envergaduram11.4011.9012.3012.8013.25
Envergadura projectadam9.109.509.8010.2010.60
Relació d’aspecte6.166.166.166.166.16
Relació d’aspecte projectada4.64.64.64.64.6
Corda màximam2.302.432.482.582.67
Nombre de calaixos6666666666
Nombre de bandes33333
Recorregut màxim d’acceleradorcm1112161718
HomologacióEN / LTF DEN / LTF CEN / LTF CEN / LTF CEN / LTF C

Perfil de pilot

El segment on es troba la Sigma 10 està enfocat als pilots de cross country i competició amb molta experiència dins la categoria B alta i categories superiors, no es apta ni recomanable per a tots aquells pilots que vulguin iniciar-se al vol de distància i tampoc com a primera vela de rendiment.

*Per a volar qualsevol vela d’alt rendiment es imprescindible tenir adquirit un molt bon pilotatge actiu amb control precís dels eixos de vol, hem de tenir un bon coneixement i execució de les tècniques de recuperació i control d’incidents per poder volar amb seguretat dins aquesta categoria.

Colors Disponibles

Per 300 euros addicionals pots personalitzar el disseny de la teva Sigma 10 amb el configurador de color enviant-nos una captura de pantalla a info@entrenuvols.com.

Més informació

Informació addicional

Pes5 kg
Dimensions70 × 40 × 20 cm
Color

Pacific, Personalitzat, Grey, Red, Spectra

Talla

29, 21, 23, 25, 27

Ressenyes

Encara no hi ha ressenyes.

Només els clients que han comprat el producte i s'han identificat poden deixar un comentari.

TOP